E-Bülten Mayıs 2017
E-Bülten Mayıs 2017
 
 

MİTTO 9.ÜSİMP Ulusal Kongresi’nde

 
 
E-Bülten Mayıs 2017
E-Bülten Mayıs 2017
 
 

MİTTO, 16-17 Mayıs tarihlerinde Üniversite Sanayi İşbirliği Merkezleri Platformu (ÜSİMP), tarafında 9.’su gerçekleştirilen ÜSİMP Ulusal Kongresi’ne katılım sağlamış ve açtığı tanıtım standında davetlilerle Üniversitemizin sağlık teknolojileri alanında TTO çalışmalarını tanıtmıştır. Başkent Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen 9. ÜSİMP Ulusal Kongresi’nin bu yılki teması “SAĞLIK TEKNOLOJİLERİNDE ÜNİVERSİTE – SANAYİ İŞBİRLİĞİ”dir.

 
 
 
MİTTO İstihdam Fuarı’nda
 
 
E-Bülten Mayıs 2017
E-Bülten Mayıs 2017
 
 

MİTTO, Tuzla Belediyesi, İstanbul Anadolu Yakası OSB ve İŞKUR işbirliği ile 25-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında Tuzla Belediyesi Fuar Alanı’nda düzenlenen ve önde gelen sektör firmaları ve üreticilerinin bir araya geldiği "İstihdam Fuarı”na katılmış ve Tuzla Bölgesi’ndeki lider firmalarla tanışarak, ÜSİ çalışmaları için fırsatlar yaratmıştır.

 
 
 
MİTTO’dan Fakültelere Özel TEYDEB Tanıtım Günleri
 
 
E-Bülten Mayıs 2017
E-Bülten Mayıs 2017
 
 

MİTTO, Fakülte ve Birimlerde MİTTO Tanıtımları ve TÜBİTAK TEYDEB Bilgilendirme Seminerleri düzenleyerek gerek birimlerimizin MİTTO hizmetlerinden daha etkin faydalanması, gerekse TÜBİTAK TEYDEB programları hakkında bilgilenmesini amaçlamaktadır. Bu kapsamda 7 Mart tarihinde Teknoloji Fakültesi’nde, 9 Mart tarihinde Eczacılık Fakültesi’nde, 20 Mart tarihinde Güzel Sanatlar Fakültesi’nde ve 23 Mayıs tarihinde Fen Edebiyat Fakültesi’nde TEYDEB ve MİTTO Bilgi Günleri düzenlenmiştir. Üniversite sanayi işbirliği yolunda akademisyenlerimizin özel sektör ile ortak projeler geliştirmelerine destek olmak amacıyla bilgilendirme günlerimiz yıl boyunca devam edecektir.

 
 
 
 
 
#FOOTERALT#