E-Bülten Ocak-Şubat 2017
E-Bülten Ocak-Şubat 2017
 
 
TÜBİTAK, UFUK 2020 Sağlık Etkinliği Duyurusu
 
E-Bülten Ocak-Şubat 2017
 
Bilgi Günü’nde Ufuk 2020 Sağlık, Demografik Değişim ve Refah alanında başvuruya açık olan çağrılar ile ilgili TÜBİTAK Ulusal İrtibat Noktası Özge Gözay bilgi vermiş olup, Çerçeve Programlar’da çok sayıda proje değerlendirmiş olan Dr. Tomris Cesuroğlu proje sunarken dikkat edilmesi gereken hususlar ve kritik başarı faktörleri hakkında tecrübelerini aktarmıştır. Programa başvuruların artırılması ve araştırmacıların sorularının yanıtlanması amacıyla İkili Görüşme Oturumları gerçekleştirilmiştir.
 
 
Patent, Faydalı Model ve Fikri Sınai Mülkiyet Hakları Bilgilendirme Günleri
 
E-Bülten Ocak-Şubat 2017
 
Patent, Faydalı Model ve Fikri Sınai Mülkiyet Hakları Bilgilendirme Günleri    22-23 Şubat 2017 tarihlerinde saat 09:30 ile 16:00 arasında İAYOSB yönetim binasında TPE Bilgi ve Doküman birimi olarak hizmet veren Marmara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisinden Patent Uzmanı Mustafa TUYSUZ tarafından gerçekleştirildi.
 
 
Marmara Üniversitesi Uyku Tıbbı İnovasyon ve Teknoloji Çalışma Grubu
 
 
 
 

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uyku Tıbbı Merkezi önderliğinde Bilgisayar Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden ilgili akademisyenlerin oluşturdukları Marmara Üniversitesi Uyku Tıbbı İnovasyon ve Teknoloji Çalışma Grubu Tübitak Programlarına sunmak üzere proje çalışmalarına başlamıştır.

 
 
#FOOTERALT#