E-Bülten Ekim1
E-Bülten Ekim1
 
 
EXPO 2016 Antalya’da, Marmara Üniversitesi ve MİTTO Standı
 
E-Bülten Ekim1
E-Bülten Ekim1
 
Marmara Üniversitesi İnovasyon ve Teknoloji Transfer Ofisi uzmanı, 9-10 Ekim tarihlerinde EXPO – 2016 Antalya Organizasyonu’nda, bilimsel projelerini sunmak üzere Üniversitemizi temsilen katılım gösteren öğretim üyelerimiz vile birlikte Üniversitemizi temsil ederek Üniversitemizin proje ve teknoloji transfer potansiyelini sunmuştur.
 
 
TİM Tasarım Haftası’nda Marmara Üniversitesi ve MİTTO Tanıtımı
 
E-Bülten Ekim1
 
MİTTO Uzmanları 20-23 Ekim tarihleri boyunca İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen TİM Tasarım Haftası’nda, Üniversitemiz için ayrılan stand alanında gerk Üniversitemizin tasarım alanındaki özgün projeleri, gerekse MİTTO Koordinatörlüğü’nün tanıtımını yapma ve networking imkanı edinmiştir.
 
 
 
Akdeniz Üniversitesi AKİŞMER, 1601 Projesi Bilgi Paylaşım Toplantısı
 
E-Bülten Ekim1
E-Bülten Ekim1
 
MİTTO Uzmanımız 10 Ekim 2016 tarihinde Akdeniz Üniversitesi İş Dünyası ile İşbirliği ve Teknoloji Transferi Uygulama ve Araştırma Merkezi’ni (Akişmer TTM) yerinde ziyaret ederek iki TTO’nun da mevcutta uygulamaya devam ettikleri TÜBİTAK 1601, Teknoloji Transfer Ofislerinin Desteklenmesi Programı kapsamındaki projeleriyle ilgili fikir paylaşımında bulundu. Her iki üniversitenin de kamu üniversitesi olması benzerliğiyle bu toplantı önümüzdeki süreçte olası işbirlikleri için bir başlangıç olacaktır.
 
 
#FOOTERALT#