E-Bülten Eylül 1
E-Bülten Eylül 1
 
 
MİTTO Personeli’ne Ufuk 2020 Eğitimi
 
E-Bülten Eylül 1
 
MİTTO Personeli 23-24 Ağustos 2016 tarihlerinde Sabancı Üniversitesi tarafından düzenlenen HORIZON 2020 Proje Yazma Eğitimi’ne katılım sağlamıştır. Ufuk 2020 Programları ve başvuru süreçleri ile değerli bilgilerin aktarıldığı eğitimde katılımcılar özellikle çok ortaklı proje başvuruları için gerekli olan işbirlikleri, konsorsiyum oluşturma ve networking konusunda eğitmenlerin tecrübelerinden faydalanma imkanı edinmişlerdir. 
 
 
MİTTO’dan İstanbul Kalkınma Ajansı Destek Programı Bilgilendirme Toplantıları
 
E-Bülten Eylül 1
 
MİTTO, Üniversitemiz’de İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) Doğrudan Faaliyet Desteği Programı’nın tanıtımını gerçekleştirdi. Akademisyenlerimizi program koşulları ve başvurulara ilişkin bilgilendirdi. 4 farklı tarihte bir seri halinde düzenlenen bilgilendirme günlerinin takvimi şu şekildedir:
• 19 Eylül Pazartesi, Bahçelievler Yerleşkesi, İşletme Fakültesi,
• 26 Eylül Pazartesi, Acıbadem Yerleşkesi, Güzel Sanatlar Fakültesi,
• 27 Eylül Salı, Nişantaşı Yerleşkesi, İletişim Fakültesi,
• 28 Eylül Çarşamba, Göztepe Yerleşkesi, İktisat Fakültesi
Toplamda 150 kadar akademisyenimizin katılım gösterdiği bilgilendirme toplantıları sayesinde Üniversitemizde İSTKA programlarına ilgi ve başvuruların artacağı beklenmektedir.
 
 
 
AR-GE ve Tasarım Merkezleri Bilgilendirmesi
 
E-Bülten Eylül 1
 
MİTTO Uzmanları 23 Eylül 2016 tarihinde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın Türkiye İhracatçılar Meclisi’nde düzenlemiş olduğu Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Bilgilendirme Toplantısı’na katılarak Ar-Ge Reform Paketi ve İkincil Mevzuatı hakkında güncel bilgiler edinmiştir.
 
 
#FOOTERALT#