E-Bülten Mayıs1
E-Bülten Mayıs1
 
 
British Council, Newton-Katip Çelebi Fon Programı Bilgilendirme Toplantısı 
 
E-Bülten Mayıs1
 
11.05.2016 tarihinde, MİTTO Koordinasyonunda Üniversitemiz Başıbüyük Kampüsünde Newton-Kâtip Çelebi Fon Programı Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi. British Council Uzmanı Özlem Gökalp tarafından paylaşılan bilgilendirme sunumlarının ardından Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi akademisyenlerinin program ile ilgili sorularının yanıtlandırıldığı bir soru-cevap oturumu gerçekleştirildi. Oldukça ilgi gören tanıtımın güz döneminde tekrarlanması için fakültelerden talep alındı.
 
 
TÜBİTAK HORİZON 2020 Sosyal, Beşeri Bilimler Alanında Farkındalık ve Bilgi Günü Etkinliği 
 
E-Bülten Mayıs1
 
23 Mayıs tarihinde Üniversitemiz Göztepe Yerleşkesi MB 144 Salonu’nda TÜBİTAK HORİZON 2020 Farkındalık ve Bilgi Günü Etkinliği düzenlenmiştir. TÜBİTAK Ulusal İrtibat Noktaları Burcu Doğan ve Sonay Aydın’ın sunumlarıyla Ufuk 2020 fonlarının Sosyo-Ekonomik, Beşeri Bilimler ve Toplumda Bilim Alanında fırsatları tanıtılmıştır. Etkinlik özellikle İktisadi ve İdari Bilimler, Kadın Çalışmaları, Fen Edebiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi ve etik çalışmalar alanında araştırmalar yapan akademisyenlerin bilgisine sunulmuştur.
 
 
 
KOSGEB Bilgilendirme ve Eğitim Günleri Etkinliği, Girişimcilik ve    Ar-Ge Hibe Programlarının Tanıtımı
 
E-Bülten Mayıs1
 
26 Mayıs tarihinde Üniversitemiz Göztepe Yerleşkesi MB 144 Salonu’nda KOSGEB Bilgilendirme ve Eğitim Günleri Etkinliği düzenlenmiştir. KOSGEB Uzmanlarının sunumlarıyla Girişimcilik, Girişimcilere yönelik Hibe Destekleri, KOSGEB Ar-Ge, İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programları hakkında güncel bilgiler paylaşılmış, katılımcıların soruları yanıtlanmıştır. Etkinlik, üniversitemiz mensuplarının yanında tüm KOBİ ve işletmelerin de ücretsiz katılımına açıktır. 
 
 
#FOOTERALT#